1992.gadā absolvēju Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti un 2008.gadā absolvēju Daugavpils Universitāti, iegūstot maģistra grādu sabiedrības pārvaldē.
No 1998.gada atrodos dienestā Valsts policijā, ieņemot dažādus amatus, tieši saistītus ar personāla vadību, darba un dienesta tiesiskajiem jautājumiem. Regulāri papildinu zināšanas daudzos un dažādos semināros un pilnveidošanas pasākumos Latvijā un ārvalstīs, kā arī virknē starptautisko projektu. Paralēli veicu arī pedagoģisko darbību gan Valsts policijas koledžā, gan citās Latvijas valsts augstskolās.

 

Ar uzņēmumiem “Partneri M.G.”, “Partneri un Pakalpojumi” un “Zinību Cietoksnis” kā lektore sadarbojos kopš 2011.gada.   Man ir tikai pozitīvi iespaidi un atsauksmes par uzņēmējiem, kas vienmēr ir atvērti jaunām idejām, pretimnākoši, ieinteresēti sniegt semināru apmeklētājiem pašu aktuālāko informāciju un arī veidot patīkamu gaisotni semināru laikā, parūpējoties par apmeklētāju labsajūtu.
Maija un Gunārs ir cilvēki, kas nekad neapstājas pie sasniegtā, vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem un ar šādu attieksmi motivē arī lektorus attīstīties un piedāvāt kaut ko jaunu un interesantu.
Precizitāte, godīgums un izcila komunikācija ir tie vārdi, kuri pirmām kārtām ienāk prātā, ja vajadzētu dot savu vērtējumu!